Принцип роботи системи Прозорро

Згідно з українським законодавством всі державні закупівлі повинні проходити в електронній системі Прозорро, де державні та комунальні організації оголошують відкриті тендери на купівлю товарів або послуг, а підприємці беруть участь у конкурентній боротьбі за отримання цих тендерів.

Проведення торгів у відкритому доступі дозволило викорінити корупцію у сфері держзакупівель. Представники бізнесу отримали можливість прямого співробітництва із державними організаціями. Учасником торгів на Прозорро може стати будь-який підприємець, якість та вартість товарів та послуг якого відповідає вимогам, заявленим замовником.

 
 

Як стати учасником торгів на Прозорро?

Зареєструватись в електронній системі можна лише через авторизовані майданчики. Від вибору майданчика залежить успіх участі у публічних торгах. Інформація, яку розміщують замовники, автоматично показується у Центральній базі даних Прозорро. Доступ до неї отримують усі учасники, незалежно від обраного ними майданчика.

Українська Універсальна Біржа tender.uub.com.ua є надійним ресурсом зі зручним інтерфейсом, якісною технічною підтримкою та актуальною базою даних про всі тендери та їх учасників. УУБ підтримує своїх клієнтів на всіх етапах проведення торгів.

Як проходять торги на Прозорро?

За процесом проведення торгів на Прозорро можуть спостерігати усі користувачі, що зареєструвалися у системі. Торги проходять онлайн в такі етапи.

1.  Опублікування оголошення. Замовник розміщує оголошення про відкриття тендеру на сторінці авторизованого майданчика із зазначенням вимог до пропозиції. До оголошення додається тендерна документація. Інформація, розміщена замовником, автоматично відображується на всіх майданчиках.

2.  Діалог постачальника із замовником. На цьому етапі підприємці можуть обговорювати деталі тендеру із постачальником, уточнювати вимоги до пропозиції. Внаслідок переговорів замовник може змінювати свої вимоги. У разі порушень з боку замовника постачальник може подати скаргу до Антимонопольного комітету.

3.  Подання пропозиції. Якщо товар чи послуга відповідають усім вимогам щодо тендеру, представник формує свою заявку на участь. До заявки додається необхідна документація.

4.  Електронний аукціон. Торги являють собою онлайн-аукціон, який проходить в три раунди. Протягом кожного раунду постачальник може змінювати вартість своєї пропозиції. Першими беруть участь пропозиції із максимальною вартістю. Переможця аукціону система вибирає автоматично. Ним стає постачальник пропозиції із мінімальною ціною.

5.  Перевірка кваліфікації. Після оголошення переможця замовник розпочинає перевірку пропозиції на відповідність заявленим вимогам, а також кваліфікацію постачальника.

Якщо постачальник проходить перевірку, він підписує з держзамовником договір про співпрацю і розпочинає виконання замовлення. Отримавши замовлення від державної організації, підприємець отримує можливість збільшити ринок збуту та вивести свій бізнес на новий рівень.

Українська Універсальна Біржа

 
 

Информация размещена на правах рекламы. Все подробности смотрите на сайте:   https://tender.uub.com.ua

 

R
Создание и продвижение сайтов © «Рокси», Харьков

Mob ❯